0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ ۰۹:۵۸:۵۹
کد مطلب:  1408375
نشست سر گروه‌های آموزشی درس تربیت بدنی شهرستان‌های استان برگزار شد

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نشست سرگروه های آموزشی درس تربیت بدنی استان سال تحصیلی در سالن شهید سلیمانی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران،در این نشست که به منظور بررسی و نظارت بر اجرای درس تربیت بدنی در فضای مجازی و ارائه گزارش عملکرد 3 ماهه سال تحصیلی 400-1399 برگزار شد الهه حسن پور با اشاره به پروژه کشوری کوچ و ثبت اطلاعات دانش‌آموزان، به وضعیت آماری استان و مقایسه آن با مقیاس کشوری پرداخت و خواستار پیگیری هر چه بیشتر سرگروه‌ها و کارشناسان مناطق با دبیران تربیت بدنی و مدیران مدارس در مرحله دوم این طرح و ارائه بازخورد به خانواده‌ها و پیگیری موارد ارجاع شد.

وی گروه های آموزشی را به عنوان ذهن خلاق و حلقه تصمیم‌سازی برای  تصمیم‌گیری در سطح استان و در راستای اهداف حوزه تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی دانست و گفت: گروه‌های آموزشی باید به عنوان رهبر آموزشی مسئولیت، تعهد و روابط انسانی را در توسعه و پیشبرد اهداف تربیت بدنی به سرانجام برسانند.

این مقام مسوول در ادامه انسجام کارشناسان مناطق با گروه‌های آموزشی و ارتباط آنان با دبیران تربیت بدنی و مدیران مدارس در جهت اجرای هرچه بهتر طرح‌ها و برنامه های تربیت بدنی در شرایط کرونا ویروس و بصورت مجازی را خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :