12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ۱۳:۰۹:۲۱
کد مطلب:  1407781
با صدور حکمی از سوی مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت آذربایجان شرقی؛
معاون جدید تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان منصوب شد

به دنبال انتصاب مجید بهرامی به سمت نائب رئیس کمیته کبدی فدراسیون آسیا، با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی لیلا علی محمد زاده به عنوان معاون جدید تربیت بدنی و سلامت استان منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طی حکمی از سوی مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان، لیلا علی محمد زاده به عنوان معاون جدید تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان منصوب شد.

گفتنی است؛ لیلا علی محمدزاده پیش از این علاوه بر سوابق متعدد اداری و آموزشی، ریاست هیئت ورزش دانش آموزی استان را نیز در کارنامه ی خود دارد.

همچنین در مراسم اعطا حکم مسئولیت معاونت تربیت بدنی و سلامت؛ از زحمات و تلاشهای مجید بهرامی معاون پیشین این مجموعه در طول مدت تصدی این پست قدردانی شد.

لازم به ذکر است؛ مجید بهرامی عضو هیئت رئیسه فدراسیون، سرمربی تیم ملی کبدی به بعنوان نائب رئیس کمیته سرکل کبدی آسیا انتخاب شده است.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هر دو عزیز را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند./ابراهیمی

 

app.ir/ap_azar_shargi                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :