17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ۱۸:۳۷:۱۹
کد مطلب:  1406473
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
تهیه ۲۵ تبلت و اختصاص ۴۵ وام خرید ابزار هوشمند به منطقه کجور

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در بازدید از منطقه کجور با بیان اینکه در برابر تک تک دانش‌آموزان منطقه محروم مسئولیم، گفت: ۲۵ تبلت به دانش‌آموزان و ۴۵ وام کمک هزینه خرید ابزار هوشمند به خانواده‌های دانش‌آموزان این منطقه اختصاص یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ "علیرضا سعدی پور" ضمن دیدار با همکاران صف و ستاد منطقه کجور و نشستن پای درد دل آنها تاکید کرد: مهم‌ترین موضوع برای همه ما سربازان جبهه تعلیم و تربیت امر آموزش در مناطق محروم است و باید تا جایی که در توان داریم برای دانش‌آموزان این مناطق تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه تا امروز در سراسر استان ۱۵ هزار گوشی و تبلت هوشمند به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد، تصریح کرد: تا هم اکنون ۲۵ تبلت آموزشی و ۴۵ وام کمک هزینه خرید تبلت به دانش آموزان نیازمند فاقد ابزار آموزشی هوشمند در منطقه کجور اهدا شد و انشاءالله این روند تا برطرف شدن کامل نیاز دانش‌آموزان ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از زحمات نیروهای حق التدریس آموزش و پرورش بیان داشت: همه حق التدریسی‌ها تعیین تکلیف شدند و تا پایان سال ۱۴۰۰ استخدام خواهند شد. همچنین در بحث تبدیل وضعیت ابتدایی به متوسطه، این موضوع وابسته به تصویب کارگروه مدیریت و توسعه منابع منطقه و اداره‌کل است.

سعدی پور در پایان با بیان اینکه ما در برابر تک تک دانش آموزان منطقه محروم مسئولیم افزود: معلمان منطقه محروم نسبت به آموزش دانش‌آموزان خود حساس باشند. همه ما بر اساس سند تحول بنیادین آموزش وپرورش باید بسترهای رفاه آموزشی را برای دانش آموزان این مناطق فراهم کنیم.

به اشتراک بگذارید :