24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ۲۲:۰۵:۰۶
کد مطلب:  1405495
تقدیر استاندار اصفهان از مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان؛
اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، موفق به کسب رتبه برتر در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی جشنواره شهید رجایی شد

در جشنواره شهید رجایی که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان رتبه برتر دستگاه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی استان را کسب کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در هفدهمین روز از دی ماه ۱۳۹۹، جشنواره شهید رجایی با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیران و روسای نوزده دستگاه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اصفهان و شماری از مسئولین استانی در سالن نقش جهان مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره سه شهر اصفهان برگزار شد.

 بر اساس این گزارش اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بیست و سومین  جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر استانی شد که استاندار اصفهان با اهدای تقدیر نامه از محمد اعتدادی تجلیل به عمل آورد.

شایان ذکر است: جشنواره شهید رجایی به‌منظور ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی کشور و شناسایی و تقدیر ازتلاشگران عرصه خدمت و در راستای نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف به‌ منظور پایش اجرای اصلاح امور اداری برگزار می ‌شود.

به اشتراک بگذارید :