28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ۱۱:۰۳:۲۸
کد مطلب:  1404719
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ارزیابی عملکرد زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم می‌آورد

جلسه کمیته مدیریت عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با حضور رئیس اداره ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات و معاونین مدیرکل و نمایندگان معاونت ها و ادارات اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، فرامرز تاجیک رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات با اشاره  به روند ارزیابی عملکرد سال 1398، نتایج به دست آمده گفت: با حمایت و تدبیر مدیرکل محترم و همکاری حوزه‌های مختلف جایگاه اداره کل بین دستگاه‌های اجرایی استان و ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها رشد یافته است.

وی با بیان اهمیت  ارزیابی عملکرد و نقش مهم ارزیابی در سطوح ملی، دستگاهی و منطقه‌ای  بر آسیب شناسی ارزیابی سال گذشته و تلاش مضاعف برای دستیابی به جایگاه واقعی اداره کل تاکید کرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه  ارزیابی عملکرد یک  رفتار تیمی و  گروهی است، خاطر نشان کرد:  مهم‌ترین نیاز ما مستند سازی فعالیت‌های هر معاونت و اداره براساس استانداردها و تعامل بیشتر بین حوزه‌های مختلف اداره کل و ادارات است.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات با اشاره به اینکه ارزیابی عملکرد زمینه ساز تحقق اهداف سازمانی است، گفت: باید با همکاری‌های لازم آمادگی ارزیابی سال 1399  را فراهم کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :