18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ۱۰:۱۰:۱۱
کد مطلب:  1404593
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خبر داد:
استقرار سامانه کرونا لب در ورودی اداره کل و تعدادی از ادارات آموزش و پرورش استان فارس

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس از استقرار سامانه کرونا لب در ورودی اداره کل و تعدادی از ادارات آموزش و پرورش استان فارس خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، احمد علی قهرمانی در دهمین  جلسه کمیته آموزش ‌و پرورش ستاد استانی  مدیریت بیماری کرونا، هدف از راه اندازی این سامانه را شناسایی و  ممانعت از ورود افراد مبتلا به کووید 19 به  ادارت دانست و گفت: در این سامانه  بانکی از نتایج آزمایشات کووید 19 ثبت گردیده است.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس با تاکید بر آموزش به شیوه صرفا مجازی گفت: با توجه به  آخرین دستور العمل های ارسالی از ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها بر آموزش ها صرفا به شیوه مجازی برای تمامی مقاطع و پایه ها در سراسر استان صورت می پذیرد .
قهرمانی با اشاره به تلاش های خودجوش فرهنگیان در دوران کروناویروس گفت:  با توجه به شرایط خاص کشور در مواجهه با بیماری کرونا و به‌منظور حفظ سلامت و ایمنی  دانش آموزان عزیز ،معلمین و همکاران پرتلاش در آموزش‌و پرورش که همواره در شرایط سخت کشور با تکیه ‌بر شایستگی‌های خویش، پیشگام بوده‌اند.
وی همچنین اظهار داشت: تا زمانی که شیوه نامه یا مصوبه جدید از ستاد استانی بیماری کرونا دریافت نکرده ایم تاکید بر آموزش به شکل مجازی می باشد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خاطر نشان کرد:  شیوه نامه ها و مصویات استانی به صورت هفتگی  از طریق ارسال بخشنامه به سراسر استان ابلاغ خواهد شد .
برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی و موثق آموزش و پرورش استان فارس به کانال اخبار این اداره کل در شبکه شاد به آدرس : farsmedunews  بپیوندید.

به اشتراک بگذارید :