19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۱۹:۱۲:۵۱
کد مطلب:  1403909
آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره با حضور معاون فرمانداری و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجانبه نقل از خرمدره، آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره با حضور کاظمی معاون فرماندار، فتحی معاون سوادآموزی استان و محمدی رییس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان  در محل دفتر مدیریت اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.

کاظمی معاون فرمانداری شهرستان خرم دره نیز با تبریک انتصاب بهزاد جمادی و قدردانی از زحمات صفدر حسینی خرم افزود: باید قدردان زحمات و اقدامات صورت گرفته در همه دوره های مدیریتی باشیم و امیدوارم با همبستگی و تلاش مجموعه آموزش و پرورش شاهد پیشرفت های روز افزون در این مجموعه باشیم.

فتحی معاون سواد آموزی اداره کل استان نیز در ادامه با تبریک انتصاب بهزاد جمادی به سمت سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خرم دره و قدردانی از زحمات صفدر حسینی خرم گفت: مدیریت هر مجموعه امانتی است بر دوش ما و وظیفه داریم در اجرای برنامه ها و پیشرفت و بالندگی مجموعه تحت مدیریت تلاش کنیم. امیدوارم همواره در راه اعتلای مجموعه آموزش و پرورش تلاش کنیم تا بتوانیم این امانت الهی را به درستی و سلامت به فرد دیگری بسپاریم.

محمدی رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن تبریک انتصاب بهزاد جمادی به سمت سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خرم دره و تقدیر از زحمات صفدر حسینی خرم افزود: تعلیم و تربیت دو هدف اساسی و اصلی آموزش و پرورش است و امیدواریم با برنامه ریزی و بهره گیری از خرد جمعی و تعامل، شاهد پیشرفت و موفقیت های روز افزون برای مجموعه آموزش و پرورش باشیم.

بهزاد جمادی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خرم دره نیز با تشکر و قدردانی از حسن اعتماد مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و تشکر از تلاش ها و زحمات حسینی خرم گفت: امیدوارم با تلاش همه مجموعه آموزش و پرورش بتوانیم جهت پیشرفت و اعتلای دانش آموزان که هدف اصلی آموزش و پرورش است قدم برداریم.

در پایان صفدر حسینی خرم نیز ضمن تبریک به سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان خرم دره خاطر نشان کرد: آرزوی موفقیت و سربلندی و توفیق روز افزون الهی برای مدیر جدید آموزش و پرورش خرم دره را دارم.

به اشتراک بگذارید :