17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۱۳:۰۶:۲۷
کد مطلب:  1403429
با حضور نماینده ولی فقیه، معاون استاندار و مدیرکل آموزش وپرورش مازندران؛
آیین ملی تجلیل از رتبه‌های زیر ۱۰۰ شاهد و ایثارگر در کنکور ۹۹ برگزار شد

آیین ملی تجلیل از رتبه‌های زیر ۱۰۰ شاهد و ایثارگر در کنکور سراسری سال ۹۹ با حضور آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان، خانم صفری معاون استاندار مازندران، سعدی پور مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، مدیرکل بنیاد شهید استان و ۵ دانش‌آموز رتبه زیر ۱۰۰ استان در کنکور سال ۹۹، به صورت مشترک ویدئو کنفرانس با کشور برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ در این آیین نماینده ولی فقیه در استان گفت: مازندران ۱۲۵۱ دانش‌آموز شاهد و ایثارگر دارد که امسال در کنکور سراسری از ۲۰ نفر رتبه کشوری زیر ۱۰۰ بدون احتساب سهمیه، ۵ نفر از مازندران هستند.

آیت‌الله محمدی لائینی با بیان اینکه امام راحل خانواده شهدا را به عنوان ولی نعمت توصیف کردند، افزود: باید برای سطوح اشتغال و مدیریت کشوری این فرزندان عزیز سهمیه قائل شویم و از این سرمایه ها در پست‌های مهم مدیریتی استفاده کنیم.

احمد فغان‌پور گنجی از بابل رتبه ۲۶ کشور، محمد حسین شکری از ساری رتبه ۴۹ کشور، فاطمه فرجی از ساری رتبه ۴۹ کشور، فاطمه لطفی از قائم‌شهر رتبه ۶۰ کشور و سید اسماعیل جعفری از بابل رتبه ۹۵ کشور ؛ ۵ نفر از دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر مازندرانی بودند که امروز از آنان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :