19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ ۱۲:۴۳:۵۷
کد مطلب:  1401367
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان :
اساس مأموریت آموزش و پرورش چیزی جز امر به معروف و نهی از منکر نیست

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با حضور اعضا در محل سالن غدیر اداره کل برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت : دغدغه و خط قرمز جامعه ما زدودن معروفات از جامعه است که ما باید همواره مراقب این مسئله باشیم  و کار پیامبران و رسالت آنان چیزی غیر از امر به معروف و نهی از منکر بشریت نیست.

 معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل ابراز امیدواری کرد :  این شورا در نهادینه کردن مبانی دینی و اخلاقی در جامعه، ساختار سازمانی و مدارس بتواند گام های موثری بردارد.

 گنج خانلو با بیان اینکه امر به معروف به جز نوع دوستی و انسان دوستی و انسان محوری نیست ابراز داشت :  این مفاهیم ارزشمند همواره در رفتار اسوه های دینی ، بزرگان و عالمان ما جاری و ساری بود و رفتارهای آنها مصداق روشن این مفاهیم است.

وی با اشاره به برنامه های اجرایی معاونت پرورشی وسایر برنامه های اداره کل آموزش و پرورش در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر، از واحدهای مختلف اداره خواست با هماهنگی لازم در راستای اجرای این برنامه ها گام های محکم و اساسی بردارند.

وی ادامه داد: اساس مأموریت آموزش و پرورش چیزی جز امر به معروف و نهی از منکر نیست و هر آموزشی امر به معروف و نهی از منکر است.

در ادامه جلسه، اعضا در خصوص دستورکار جلسه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر شد برنامه های اجرایی با هماهنگ واحد های مربوطه در سطح استان و به صورت منظم تنظیم و اجرا شود.

به اشتراک بگذارید :