26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ ۰۸:۲۵:۳۰
کد مطلب:  1400609
معاون سواد آموزی اداره کل شهرستانهای استان تهران در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی چهاردانگه:
معلمان مقبول‌ترین افراد جامعه هستند

جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی چهاردانگه با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و روئسای ادارت سه گانه سوادآموزی استان و اعضای شورای معاونین در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش چهاردانگه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پروش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از چهاردانگه ، در این جلسه زینالی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در خصوص تحقق اهداف سواد آموزی در منطقه گفت: پوشش حداکثری حجم ابلاغی و راهکارهای تحقق این هدف باید در اولویت قرار بگیرد.

وی با تاکید بر لزوم همکاری سایر معاونت ها درشناسایی، جذب  و ثبت نام سواد آموزان و همچنین نظارت بر تحقق اهداف سواد آموزی، گفت: پس از انقلاب به فرمان امام خمینی (ره)دو وظیفه بر وظایف آموزش و پرورش افزوده شد؛ تشکیل نهضت سواد آموزی و هسته گزینش.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وظیفه سواد آموزی افزایش کیفیت زندگی فرد سواد آموز است که باید آموزش صحیح و توانمند سازی بازماندگان از تحصیل و افراد بی سواد را تحت پوشش قرار دهیم، اظهار داشت: جهل افراد ممکن است بر اعتقادات تاثیر بگذارد و بی‌توجه به این امر مهم می‌تواند بر باور های دینی و اعتقادی نیز تاثیر گذارد.

به اشتراک بگذارید :