20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ ۱۳:۲۰:۰۸
کد مطلب:  1399663
اولین ویدئو کنفرانس کارگاه استاندارد سازی و بررسی شناسنامه مدارس شاهد استان چهارمحال و بختیاری
شناسنامه ی فعالیت های مدارس شاهد باید بتواند در نوع نگاه ما به مفاهیم تعلیم و تربیت تأثیر بگذارد

محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در یک برنامه ویدئویی با مدیران مدارس شاهد استان چهارمحال و بختیاری، که مدیر کل آموزش وپرورش استان نیز حضور داشت گفت: شناسنامه مدارس شاهد باید بتواند در نوع نگاه ما به مفاهیم تعلیم و تربیت درمدارس شاهد تأثیر بگذارید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران ، اولین ویدئو کنفرانس کارگاه استاندارد سازی و بررسی شناسنامه مدارس شاهد استان چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه هشتم دی ماه 99 با حضور محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران، قائد امینی مدیرکل آموزش و پرورش استان چهار محال و بختیاری ، مدیران مدارس شاهد و کارشناسان و اعضای شوای مدارس شاهد استان برگزار گردید . در این جلسه سرکارخانم قائدامینی برگزاری چنین برنامه ها و جلسات را جهت تبادل نظرات و تجربیات بسیار مفید دانست . سپس نمایندگان کارشناسان شاهد، مدیران مدارس ابتدایی، دوره متوسطه اول، متوسطه دوم و مدارس ایثارگران استان، به بیان مشکلات و نقایص برنامه ها و طرح های مختلف و ارائه راهکار در این خصوص پرداختند.

رزاقی در این کارگاه ، ضمن بیان فلسفه وجودی مدارس شاهد با توجه به دستور تاریخی رهبر فقید انقلاب اسلامی در سال 1365 و تاکیدات مقام معظم رهبری و با استناد به آخرین اساسنامه ابلاغی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 96، به تبیین محتوای شناسنامه مدارس شاهد و نحوه­ی عمل به آن پرداخت و گفت: شناسنامه­ی فعالیت های مدارس شاهد باید بتواند در نوع نگاه ما به مفاهیم تعلیم و تربیت در مدارس تأثیر بگذارد .

به اشتراک بگذارید :