9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ ۱۲:۲۶:۴۸
کد مطلب:  1399591
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان معرفی شد

طی مراسمی با حضور اعضای شورای معاونین اداره کل؛ از زحمات ایرج عماری تقدیر و حسین امیری به عنوان رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری ، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به حساسیت کاری در اداره ارزیابی عملکرد گفت : کار در حوزه ارزیابی عملکرد بسیار حساس است و باید بر اساس حق و حقیقت رفتار کنیم و همیشه از حق پاسداری کنیم و مسئولیت ها امانتی در دست ما هستند که می بایست طوری عمل کنیم که در محضر پروردگار و مردم شرمنده نباشیم .

این مقام مسئول ابراز داشت : حضور بازرسان در مدارس برای عیب گیری محض نباشد و اگر معایب و نواقص وجود داشت باید بر اساس رفتار انسان مدارانه ، محترمانه و  با همکاری برطرف گردد.

وی همچنین ادامه داد : قضاوت باید عادلانه و بر اساس گزارشات و واقعیات و فارغ از دیدگاه های شخصی صورت گیرد و نباید نگاه از بالا به پایین در سیستم مدیریتی وجود داشته باشد و می بایست  فضای تعاملی و مشارکتی حاکم باشد.

 مظفری در پایان خاطر نشان کرد : اداره ارزیابی عملکرد بایستی پرچمدار احترام به ارباب رجوع  خصوصا شهروندان و فرهنگیان استان باشد و منشا تحول فرهنگی و دورنی سازی آن شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات ایرج عماری تقدیر گردید و حسین امیری به عنوان رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شد.

به اشتراک بگذارید :