20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ ۱۱:۲۵:۲۲
کد مطلب:  1399393
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
9 میلیارد ریال اقلام تهیه شده در طرح حمایت دولت از مناطق آسیب‌پذیر در شهرستان‌های استان تهران توزیع شد

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: اقلام و تجهیزات تهیه شده در طرح حمایت دولت از مناطق کم برخوردار که از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای در قالب تجهیز مراکز فرهنگی اجتماعی مناطق کم برخوردار سال۱۳۹۸ تامین اعتبار شده بود، تحویل مدارس و مراکز ورزشی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: این اقلام شامل ۲۷دستگاه رایانه، ۱۷ دستگاه ویدئوپروژکتور،۱۷ عدد پرده نمایش، ۸دستگاه پرینتر،۱۷ عدد کمد کتابخانه، یک دستگاه کپی، ۷ دستگاه چرخ خیاطی، میزو نیمکت دانش‌آموزی و میز معلم بوده است.

وی گفت:  همچنین ۱۱۰۰ مترمربع زمین چمن مصنوعی و ۱۰۰مترمربع کفپوش سالن ورزشی، ۷دستگاه فوتبال دستی و ۶ عدد میز تنیس روی میز نیز در این طرح تهیه و به مدارس اهدا شد.

هاشمی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی این اموال ۹ میلیارد ریال بوده است، افزود: این طرح درمدارس شهرستان‌های اسلامشهر، شهرقدس، شهریار، ورامین، پردیس و منطقه جواد آباد  با هماهنگی فرمانداری‌های این شهرستانها اجرا شد.

این مقام مسوول افزود: هرساله اعتباراین طرح جهت حمایت از مراکز فرهنگی و اجتماعی مناطق کم برخوردار در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی از محل تملک دارئی‌های سرمایه‌ای توسط وزارت کشور و استانداری به ادارات کل فرهنگی و اجتماعی از جمله آموزش و پرورش ابلاغ می شود و ادارات کل اقدام به تهیه اقلام و انجام خدمات می‌نمایند.

شایان ذکر است نیازهای مراکز فرهنگی از طریق فرمانداری‌ها  تهیه و استانداری اعلام می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :