14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ۰۸:۰۵:۳۱
کد مطلب:  iuKwDiI9
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
طرح هجرت 3 بهترین الگو برای توانمند سازی جوانان است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری طرح هجرت 3 را از بهترین مدل‌ها در راستای توانمند ساختن جوانان در عرصه‌های مختلف برشمرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری در نشست هماهنگی طرح جهادی هجرت 3 که به صورت مشترک و با حضور مسئولین مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو ری و بسیج ری برگزار شد، گفت: از مصادیق اقتصاد مقاومتی بحث استفاده از ظرفیت‌ها و توجه به توانمندی‌های داخلی است که در این راستا آموزش وپرورش  با هماهنگی و همکاری با بسیج  اقدامات خوب و شایسته ای در زمینه های فرهنگی و سازندگی در سطح شهرستان انجام داده است.

این مقام مسئول اظهار داشت: کشور نیاز به کار و سازندگی در عرصه‌های مختلف دارد، لذا فعالیت‌ها و اقدامات بسیج سازندگی را برای اجرای طرح‌های مختلف باید ارج نهاده و زمینه را برای فعالیت هر چه بیشتر این نهاد انقلابی فراهم آوریم.

وی با اشاره به اهداف این طرح افزود: اوقات فراغت فرصتی مناسب برای انجام سازندگی و رفع محرومیت در راستای تحقق اهداف نظام و آرمان های اجتماعی است.

نصیری با اشاره به این که طرح هجرت همدلی و صمیمیت را در دانش آموزان تقویت می‌کند و آنان را به مهارت‌آموزی، خودباوری و فرهنگ کار و تلاش تشویق می‌کند، در پایان گفت: اجرای این طرح باعث خواهد شد که در سال تحصیلی جدید فضایی شاد و مفرح برای دانش‌آموزان در مدارس داشته باشیم.

شایان ذکر است رنگ‌آمیزی، بهسازی، مرمت مدارس ، فضا آرایی و دیوارنویسی ازجمله عرصه‌های مورد انجام در طرح هجرت 3 می باشد.

به اشتراک بگذارید :