22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ ۰۸:۲۶:۳۱
کد مطلب:  1397221
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد؛
برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها

محمد اسماعیل زاده از برگزاری مسابقه کتابخوانی برای سواد آموزان به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی خبر داد .

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در سیزدهمین روز از دی ماه 99 معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی خبر داد .

محمد اسماعیل زاده ضمن تسلیت فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت فرمانده سپاه قدس به دست دولت تروریست آمریکا گفت : ارج نهادن به مقام والای شهیدان ، گرامی داشت یاد و خاطره آنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، وظیفه همه افراد جامعه به ویژه سازمان های فرهنگی کشور است. چرا که حفظ ارزش ها و آرمان شهدا ، جز با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امکان پذیر نیست.

وی افزود : شهدا گنجینه های انقلاب اسلامی و الگوی ایثار و شهادت هستند که از جایگاه والایی برخوردارند و به حق یکی از بارزترین و گرامی ترین آنان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است ؛ که ملت قدرشناس ایران اسلامی و همچنین ملت های آزادی خواه جهان او را اسطوره مبارزه با دشمنان بشریت می شناسند و به او احترام می گذارند .

اسماعیل زاده افزود : سازمان نهضت سواد آموزی در راستای رسالت های فرهنگی و آموزشی خود در نظر دارد : به مناسبت سالگرد شهادت این شهید سرافراز طرح کتاب خوانی را تحت عنوان " سردار دل ها " از تالیفات سازمان نهضت سواد آموزی برگزار کند. معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد : اهداف برگزاری این طرح در قالب مسابقه به جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری در این زمینه، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، ارج نهادن به مقام والای شهیدان  و حفظ نام و یاد و خاطره شهدا می باشد.

اسماعیل زاده در خصوص شرایط شرکت کنندگان و مخاطبان این مسابقه گفت : تعداد ٤٠٠ نفر از سواد آموزان دوره های تحکیم سواد ، انتقال ، اعضای نشست های کتاب خوانی و خانواده های آنان در مراکز یادگیری محلی استان در سال تحصیلی١٣٩٩ در این طرح شرکت میکنند که محتوای این طرح، کتاب " سرباز وطن " از تالیفات مناسبتی سازمان نهضت سواد آموزی می باشد.

به اشتراک بگذارید :