18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ ۰۹:۰۲:۰۰
کد مطلب:  1395587
برگزاری جلسه کارگروه مشترک اداره کل آموزش و پرورش زنجان با اداره کل ثبت اسناد استان

جلسه کارگروه مشترک اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اداره کل ثبت اسناد استان با حضور مدیران کل دو دستگاه و روسای ادارات‌ آموزش و پرورش مناطق و نواحی14گانه استان بصورت ویدئو کنفرانس تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل ثبت اسناد استان  در همکاری و مساعدت آنان در جهت نقشه برداری و تثبیت مالکیت دولت، بر اجرای قوانین و تک برگی نمودن اسناد دفترچه ای و تسریع بر تحصیل اسناد مالکیت باقی مانده تاکید کرد.

ناصری آذری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان زنجان نیز ضمن پاسخگویی به تک تک  موانع و مشکلات  ادارات آموزش و پرورش استان  بیان داشت: نقشه برداری املاک آموزش و پرورش بصورت رایگان در حال انجام است و تا پایان سال جاری کلیه اسناد دفترچه ای آنان به تک برگی تبدیل و نقشه برداری آنان نیز از سوی کارشناسان ثبتی ویا شرکت های طرف قرارداد به اتمام خواهد رسید.

همچنین در ابتدای این جلسه شجاع الدین بهرامی رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی آموزش و پرورش استان زنجان با اعلام این خبر که استان زنجان در مستندسازی اموال غیرمنقول آموزش و پرورش رتبه اول کشور را کسب نموده است با ارائه اطلاعات و آمار هر کدام از املاک مناطق، به بیان مشکلات و موانع قانونی تحصیل اسناد باقی مانده اشاره نمود.

 

شایان ذکر است در این جلسه ضمن طرح تعدادی از املاک دارای موانع قانونی، مقرر شد  ادارات ثبت اسناد و املاک مساعدت لازم را در جهت رفع آن اقدام نمایند همچنین مقرر شد روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق جلسات کار گروه خود را بصورت هفتگی با روسای ادارات ثبت حوزه های مربوطه تشکیل  و گزارش عملکرد خود را به کار گروه استان ارائه نمایند.

گفتنی است در این جلسه که با حضور روسای ادارات و کارشناسان حقوقی ادارات آموزش و پرورش مناطق  بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید  هر کدام از روسای مناطق ضمن ارائه عملکرد، موانع و مشکلات خود را در این راستا مطرح نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :