18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۴:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1395351
بازدید معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان از منطقه افشار

معاون پرورشی و فرهنگی استان در ادامه برنامه بازدید دوره ای از فعالیت های فرهنگی تربیتی مناطق و نواحی 14 گانه ازمنطقه افشاربازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی استان در برنامه بازدید از منطقه افشار، در جلسه هم اندیشی مدیران، معاونان و مشاوران مدارس شرکت نمود.

گنج خانلو در این جلسه با تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت دهه بصیرت، افزود: شهادت حضرت زهرا(س) که مصداق حقیقی فدا شدن در راه آرمان های  امام زمان (ع)خویش است درسی بزرگ برای همه بشریت است چنانچه که می بینیم سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی نیز که سرتاسر زندگانیش حماسه بود با تاسی از سیره آن حضرت در راه آرمان های ولایت و میهن اسلامی به شهادت رسید.

معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به شرایط حساس آموزش و تربیتی، اذعان داشت:جهان در زیست بوم جدید قرار گرفته و شرایط بسیار حساس و سختی برای آموزش و تربیت  به وجود آمده است به همین خاطر مشاوران باید تجربه های خویش را به دانش تبدیل نمایند و هم چنین نسبت به آگاه سازی دانش آموزان دربرابر شرایط کنونی جامعه کمر همت ببندند.

جعفر گنج خانلو با تاکید بر توانمند سازی مشاوران و معاونین پرورشی اظهار داشت: با توجه به شرایط آموزش که شکل نوینی به خود گرفته است باید معاونین،مربیان پرورشی و مشاوران علاوه برتوانمند سازی خود نسبت به توانمند سازی دانش آموزان و تغییر در روش ارائه راهکار برای  کاهش آسیب های اجتماعی  اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین در ادامه سفر به منطقه افشار با حضور در دبیرستان امام خمینی (ره )گرماب از منتخبین مسابقات قرآنی این دبیرستان تجلیل کرد.

بازدید از کانون فرهنگی تربیتی سهروردی گرماب نیز از دیگر برنامه های گنج خانلو و هیات همراه در سفر به این منطقه بود.

به اشتراک بگذارید :