3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1394431
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
 کسب 37 رتبه برگزیده مسابقات کشوری توسط دانش‌آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران

همایش تجلیل از برگزیدگان مسابقات کشوری دانش‌آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران با حضور معاون تشخیص پیشگیری پرورشی و تربیت بدنی سازمان استثنایی کشور و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سالن ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،دژن رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران هر ساله استقبال گسترده ای از مسابقات در رشته های مختلف می کنند، گفت : امسال نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا 394 شرکت کننده در اسطح استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه 35 دانش آموز در مسابقات قران ، عترت و نماز به مرحله کشوری راه پیدا کردند ، اظهار داشت : در سطح کشور نیز دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران موفق به کسب 14 رتبه برتر در سطح کشور شدند.

دژن تعداد دانش آموزان راه یافته به مسابقات کشوری فرهنگی ، هنری دانش آموزان با نیازهای ویژه را 58 نفر خواند و افزود : در این مسابقات نیز دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران موفق به کسب 23 رتبه برگزیدهدر سطح کشور شدند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در بخش  فرهنگیان عزیز نیز همکاران ما در شهرستان های استان تهران موفق به کسب 3 مقام اول در سطح کشور شدند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش های صورت گرفته در این راستا بتوانیم هر چه زودتر به اهداف سند تحول بنیادین دست یابیم .

 

به اشتراک بگذارید :