20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۱۰:۳۳:۳۵
کد مطلب:  1394323
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
هیچ انسانی بدون تمرکز بر توانایی هایش نمی تواند به مرزهای خلاقیت نزدیک شود

همایش تجلیل از برگزیده گان مسابقات کشوری دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران ، با حضور معاون تشخیص، پیشگیری ،پرورشی و تربیت بدنی سازمان استثنایی کشور و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن ولایت این اداره کل برگزاد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه موقعیت هایی که معلمان در دوره تحصیلی ایجاد می‌کنند بسیار برای دانش‌آموزان تاثیرگذار است ،اظهار داشت :در سند تحول بنیادین دانش آموزان باید متناسب با توانایی ها و  استعدادهای شان رشد نموده تا به یک حیات طیبه نزدیک شوند.

 وی با اشاره به اینکه دانش آموزان عزیز باید روزهای ارزشمند زندگی خود را با استفاده از موقعیت هایی که در مدرسه ایجاد می شود به بهترین شکل استفاده نمایند ،گفت : دانش آموزان نباید این فرصت های ارزشمند را از دست دهند چرا که همین برنامه ها و موقعیت ها ست که سبب کیفیت بخشی به زندگی انسان می گردد .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه هیچ انسانی بدون تمرکز بر توانایی هایش نمی تواند به مرزهای خلاقیت نزدیک شود ،تصریح کرد :وظیفه ماست امانتها و استعدادهایی که خداوند در نهاد و ضمیر ما قرار داده است آنها را به درستی کشف و در مسیر درست استفاده نماییم .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان با تاکید بر اینکه باید نسبت به توانمندی‌های دانش‌آموزان با نیازهای ویژه به درک عمیق تری برسیم تا بتوانیم بهتر با آنها خدمت کنیم خاطرنشان کرد :قطعاً تمامی تلاش ما در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران این است که فضایی با آرامش و اطمینان جهت کشف استعدادها و توانمندی‌های این عزیزان ایجاد نماییم.

به اشتراک بگذارید :