20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۲:۲۲:۱۵
کد مطلب:  1392897
نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان:
محتوای الکترونیک کتاب هویت اجتماعی سال دوازدهم را در بستری زیبا و راحت پیاده کردیم

مینا حیدری دانش آموز پایه دوازدهم رشته کامپیوتر هنرستان حضرت مریم شاهین شهر با تولید محتوای الکترونیکی کتاب هویت اجتماعی سال دوازدهم موفق به کسب رتبه نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان شده است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در نهمین روز از دی ماه 1399، مینا حیدری دانش آموز پایه دوازدهم رشته کامپیوتر هنرستان حضرت مریم شاهین شهر و نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: با یکی از معلمین تخصصی به نام خانم کاربخش تصمیم گرفتیم محتوای زیبا و راحت به صورت الکترونیکی برای دانش آموزان و معلمین بسازیم که با استفاده از برنامه استوری لاین و دیگر برنامه ها این کار را آغاز کردیم.

دانش آموز پایه دوازدهم رشته کامپیوتر هنرستان حضرت مریم شاهین شهر افزود: کتاب هویت اجتماعی سال دوازدهم که از نظر دانش آموزان خشک و سخت است را در بستری زیبا و راحت پیاده کردیم که در آن ۵ فصل قرار داده شد و در پایان هر فصل یک آزمون با نمونه سوال در اختیار دانش آموزان قرار می گرفت. ضمن اینکه تعدادی نمونه سوال نیز در دسترس معلمان قرار داده شد و در انتها نیز یک آزمون کلی برای دانش آموز و معلم در نظر گرفتیم.

حیدری خاطرنشان کرد: از محاسن این محتوا می‌توان به استفاده همزمان دانش آموز و معلم به صورت آنلاین از آن اشاره کرد، یعنی دانش‌آموز و معلم میتوانند کتاب را در بخش کتاب الکترونیکی باز کنند و به مطالعه بپردازند.

نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان تاکید کرد: هدف ما این بود تا کار کردن با این پروژه برای معلم و دانش آموز راحت باشد و سعی کردیم بستری روان برای یادگیری این درس فراهم کنیم. این پروژه مطمئناً یادگیری را برای دانش‌آموزان و تدریس را برای معلمین راحت می کند و باید از همکاری خانم کاربخش و کارد مدرسه حضرت مریم تشکر کنم، ضمن اینکه باید تشکر ویژه از پدر و مادرم داشته باشم که در این راه باعث دلگرمی من بودند.

به اشتراک بگذارید :