24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۰:۵۴:۳۷
کد مطلب:  1392585
گفتگو با نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان؛
با "بیوتیزهوشان ۷" آشنا شوید

رضا جلالی دانش‌آموز پایه یازدهم مدرسه شهید اژه‌ای که خالق اثر "بیو تیزهوشان ۷ " است، از شروع تولید این اثر تا کسب رتبه نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان می‌گوید.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در نهمین روز از دی ماه 1399، رضا جلالی دانش‌آموز پایه یازدهم مدرسه شهید اژه‌ای و نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: نام اثر ما" بیو تیزهوشان ۷" بود، زمانی که در کلاس هشتم بودیم در جشنواره هشتم شرکت کردیم و با یکی از دوستانم تصمیم گرفتم تا از جزوه زیست پایه هفتم استفاده و از آن تولید محتوا کنیم. در آن سال موفق شدیم عنوان برگزیده کشوری را از آن خود کنیم و به دلیل اینکه تلاش و فکر زیادی برای این اثر داشتیم و همچنین تلفیقی از زیست شناسی پایه هفتم نیز بود نام آن را "بیو تیزهوشان ۷ " گذاشتیم.

وی افزود: در ابتدای کار با مشاورین تولید محتوا مشورت کردیم تا بتوانیم محتوای جذابی ارائه دهیم و از همین رو برای ارزیابی این اثر در جشنواره های زیادی شرکت کردیم. در پایه دهم و در جشنواره نهم کار قوی‌تری ارائه دادیم و حتی جزوه های تایپ شده معلم که به صورت متن به هم چسبیده در اسلاید های مختلف قرار داده شده بود در سری جدید تبدیل به شکل و نمادها و عکس شده بود و حتی از روی آن خوانده می‌شد که این تغییر بزرگ باعث شد تا آزمون ها قدرت پیدا کنند. همچنین غیر از نسخه دسکتاپ، نسخه اندروید و ios طراحی کردیم.

نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان تاکید کرد: از معلمین و مشاورینی که در این راه به ما کمک کردند تشکر می کنم ضمن اینکه خانواده‌ام نقش بسزایی در این موفقیت داشتند و مطمئنا با حضور آنها راه را قویتر ادامه خواهم داد.
 

به اشتراک بگذارید :