22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۰:۳۳:۴۰
کد مطلب:  1392511
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
 اهدا 78 دستگاه گوشی و تبلت به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : تا کنون  71 دستگاه گوشی و تبلت به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه شهرستان های استان تهران اهدا شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دژن رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: در راستای تحقق عدالت آموزشی و برخورداری همه دانش آموزان از فرصت‌های برابر آموزش، به همت فرهنگیان و خیرین محترم شهرستان های استان تهران، تا کنون  78 دستگاه گوشی و تبلت به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه اهدا شده است.

 

وی با اشاره به سخن  پیامبر بزرگ اسلام که فرموده اند:" مؤمن از تمام لحظات عمر خود برای نیکی به دیگران سود می برد که همانا نتیجه اش نزدیکی و قرب به خداست؛ پس بشتابید و از لحظه ها به نحو مناسب سود ببرید" ، اظهار داشت: قطعا کار نیکی که در این زمینه صورت می گیرد بی پاداش نخواهد ماند و خداوند نشانه های آن را در زندگی این انسان های خیر نشان خواهد داد.

دژن ضمن قدردانی از همت و بخشش خیرین بزرگواردر راستای تهیه گوشی هوشمند برای دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت ،تصریح کرد: قطعا  با یاری انسان های نیک اندیش و خیر نخواهیم گذاشت هیچ دانش آموزی در استان از فرصت تحصیل بازبماند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :