27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ ۰۸:۴۶:۰۳
کد مطلب:  1390625
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
بهبود کیفیت آموزشی در گرو مدرسه محوری و تعامل مدیران با واحد سوادآموزی است

جلسه سالروز گرامیداشت هفته سوادآموزی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مشاور رئیس سازمان سوادآموزی و معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور رؤسای ادارات آموزش و پرورش مناطق 21 گانه، مسئولین و کارشناسان سوادآموزی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، زینالی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  با تقدیر از همه همکاران در مناطق ۲۱گانه و آموزش‌دهندگانی که با تمام سختی‌ها با عشق و ایثار فعالیت می کنند ، گفت:  با توجه به شرایط کنونی و محدودیت های ایجاد شده بواسطه ی کرونا با تلاش همکاران محترم در ادارات موفق شده ایم 6 هزار نفر از سوادآموزان را در دوره های مختلف سوادآموزی ثبت نام و ساماندهی نماییم.

وی  با انعکاس گزارش عملکرد این حوزه اظهار داشت: تعامل مستقیم با مدیران مدارس  و مدرسه محوری جزء اصول اساسی در سوادآموزی است.

زینالی بازدید و نظارت بر تشکیل کلاسها و ارزیابی عملکرد مناطق را جزء موارد مهم و ضروری در ارزیابی مناطق دانست  و افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته موارد بی‌سوادی در استان شناسایی و به همت شرکای اجتماعی آموزش ‌و پرورش و با تلاش‌های بی‌دریغ همکاران و آموزش‌دهندگان روز به ‌روز شاهد کاهش بی سوادان در جامعه خواهیم بود.

به اشتراک بگذارید :