9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ ۱۳:۲۵:۳۱
کد مطلب:  1389679
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در شورای معاونین ؛
باید به عملکرد مطلوب متمرکز شویم

سی و سومین جلسه ی شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در محل سالن شهید تجلی با حضور همه ی اعضا برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت : در هفته گذشته در دیدار با چهار نفر  از معاونین محترم وزیر در خصوص مسائل آموزش و پرورش استان بحث و گفتگو شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار داشت : فارغ از حواشی و با توجه بیشتر به حوزه های مسئولیتی، باید به عملکرد مطلوب متمرکز شویم و در قبال عملکرد خود پاسخگویی لازم را داشته باشیم ، وی افزود: خط قرمز همه ما باید کرامت انسانیو حرمت همکاران و ارباب رجوع باشد و در همه حال اکرام و تکریم همکاران مد نظر قرار گیرد.

مظفری در ادامه ضمن تقدیر از همراهی مسئولین استانی  وحمایت‌های حوزه وزارتی ابراز داشت : همکاران اداره کل باید ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با حوزه‌های کاری خود در وزارت خانه داشته باشند تا بتوانند با ایجاد ارتباطات گسترده با ستاد نسبت به رشد و تعالی آموزش و پرورش استان گام برداریم .

وی همچنین گزارشی از نتایج دیدارهای خود با معاون محترم وزیر را ارائه کرد و ابراز امیدواری نمود:  با توجه به صحبت های انجام شده و مساعدت های مسئولین وزارتی ، روزهای بسیار خوبی  برای آموزش و پرورش استان در پیش خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان  با بیان اینکه  مسئولین استانی همراهی بسیار خوب با آموزش و پرورش استان دارند گفت : از حمایت ها و زحمات  مسئولین استانی به ویژه امام جمعه محترم شهر زنجان و استاندار محترم و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استان تقدیرو تشکر می کنم .

مظفری همچنین تصریح کرد: در خصوص آمار مربوط به مشکلات، توفیقات و مسائل  منطقه باید نهایت دقت صورت گیرد و روسای مناطق و نواحی آمارهای مربوط به پوشش تحصیلی ، پوشش اینترنتی، تعداد دانش آموزان، فضای آموزشی و گوشی و تبلت دانش آموزی و غیره  را به صورت دقیق استخراج نموده و در دسترس داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید :