27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ ۱۰:۵۲:۲۲
کد مطلب:  1389241
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
مسئولیت پذیری کلید موفقیت است / در هر جایگاهی که هستیم باید در قبال وظایفی که برعهده ما قرار گذاشته شده است پاسخگو باشیم

جلسه رونمایی از فرم اداری  نیروهای خدماتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تالار ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،یوسف بهارلو معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه همه باید کار تیمی و سازمانی را با جدیت دنبال نمایند ،اظهار داشت :در کار تیمی و گروهی هر فردی در مسئولیت خود کوتاهی کرده و یا متوقف شود در روند کار مجموعه و سازمان خلل ایجاد کرده و حرکت سازمان را دچار چالش می کند.

 وی با اشاره به اینکه مسئولیت پذیری کلید موفقیت است تاکید کرد: در هر جایگاهی که هستیم باید مسئولیت پذیر بوده و در قبال وظایفی که برعهده ما قرار گذاشته شده است پاسخگو باشیم چرا که در غیر اینصورت نمی توانیم به اهداف سازمانی خود دست یابیم .

بهارلو با تاکید بر اینکه باید به گونه‌ای عمل کنیم که در مخاطبین خود اعتمادسازی کنیم، تصریح کرد : رعایت رفتار سازمانی و ایجاد رضایت مندی باید در اولویت برنامه‌های همکاران قرار گیرد.

 این مقام مسئول با اشاره به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در سطح جهانی و به تبع آن کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: رعایت بهداشت فردی و گروهی ،انجام پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله های اجتماعی باید مورد توجه جدی قرار گیرد و در این زمینه هیچگونه کوتاهی نباید صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :