9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۱۱:۰۱:۳۹
کد مطلب:  0IzvzFSU
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اسلامشهر در صدر جدول دبیرستان های سرآمد دوره دوم استان قرار گرفت

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اتمام ارزیابی دبیرستان های سرآمد و برتر دوره دوم استان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میر رضا شفیع پور، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: ارزیابی دبیرستان های سرآمد دوره دوم بر اساس استفاده از مدیریتی کارآمد ،بهره ور و اثربخش ، ساختار سازمانی، کارکردها ، اصول و مبانی حاکم بر واحد آموزشی به شکلی هماهنگ، مشارکتی و بهبود یافته تعریف و باز سازی شده است به گونه ای که در این نوع ارزیابی، عملکردها و خروجی های مدرسه از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: در مجموع واحد آموزشی به عنوان الگویی مناسب در ابعاد آموزشی و پرورشی در سطح مناطق برای سایر مدارس قرار می گیرد.

شفیع پور ادامه داد: از میان 284 دبیرستان دورۀ دوم عادی-دولتی شهرستان های استان تهران، شهرستان های اسلامشهر، فیروزکوه و دماوند به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.

معاون اموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تشریح چگونگی رتبه بندی این مدارس اظهار داشت: این ارزیابی مقدمه ای برای ورود مدارس به اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه می باشد که پس از ارزیابی به عمل آمده سه مدرسۀ دبیرستان عادی دولتی دورۀ دوم دخترانۀ توحید از اسلامشهر، دبیرستان عادی دولتی دورۀ دوم دخترانۀ هفده شهریور از فیروزکوه با و دبیرستان عادی دولتی دورۀ دوم دخترانۀ مریم عذرا از دماوند به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :