9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۰۷:۵۴:۰۳
کد مطلب:  FuhuuT10
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
راه رسیدن به اهداف آموزشی داشتن برنامه دقیق و مناسب است

چهاردهمین نشست کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش ناحیه یک ری با حضور مدیر آموزش و پرورش در سالن شورای این اداره برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری، در این نشست گفت: ساماندهي نيروي انساني و فضاهای آموزشی در سال تحصيلي 96-95 مبتني بر شيوه نامه ساماندهي نيروي انساني و مصوبات كميته برنامه‌ريزي از اولویت های این مدیریت می باشد.

وی با اشاره به مشكلات ساماندهي نيروي انساني آموزش و پرورش ناحیه یک ری تصریح کرد : باید شرایطی را فراهم کرد که مبتنی بر شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی و مصوبات کمیته برنامه ریزی ، مشکلات موجود در این حوزه را مرتفع سازیم .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری افزود: اعضای کمیته برنامه ریزی باید برای انجام وظیفه صحیح خود شناخت درستی از نارسایی‌ها و کاستی‌های آموزشی منطقه داشته باشند تا بتوانیم نهایت بهره مندی مطلوب در زمینه آموزشی را به دست آوریم.

نصیری در ادامه اظهار داشت: اجرای دقیق بخشنامه های ساماندهی و سازماندهی  از موضوعاتی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و با آینده نگری و برطرف کردن کاستی های قبل و برنامه ریزی دقیق و هدفمند، به اهداف جامع تری دست خواهیم یافت.

شایان ذکر است در ادامه نشست اعضای کمیته برنامه ریزی نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه موضوعات مطرح شده ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید :