14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۰۷:۴۲:۱۱
کد مطلب:  exUz5qoG
مدیر آموزش و پرورش شهر قدس:
دانش آموزان شهر قدس در مسابقات فرهنگی هنری استان خوش درخشیدند

مدیر آموزش و پرورش شهر قدس گفت: دانش آموزان شهرستان قدس در مسابقات فرهنگی هنری در سظح استان و کشور خوش درخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس گفت: دانش آموزان این شهرستان در مسابقات فرهنگی و هنری مرحله استانی و کشوری موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس ادامه داد: مسابقات فرهنگی هنری ابتدا در سطح مدارس و سپس در سطح منطقه ای برگزار و 53 نفر از دانش آموزان برگزیده  در این مرحله به مسابقات استانی راه یافتند که در نهایت دانش آموزان این شهرستان در 7 رشته با کسب رتبه اول استان مجوزورود به مرحله کشوری را کسب نمودند.

محمدرضا بهمنش با اشاره به تقدیر دانش آموزان برتر منطقه ای افزود: در مرحله منطقه ای به 197 دانش آموز دختر و 145 پسر مقطع ابتدایی، 215 دختر و 164 پسر دوره اول متوسطه همچنین 201 دختر و 135 پسر دوره دوم متوسطه جوایزی اهدا شد.

بهمنش با ابراز خرسندی از درخشش دانش آموزان این شهرستان در کسب رتبه های استانی گفت: این رتبه ها توسط 30 دانش آموز دختر و 23 پسر به دست آمده است.

شایان ذکر است معاونت پرورشی و تربیت بدنی شهرستان قدس برای سال تحصیلی آینده برنامه های بسیاری از جمله تقویت نیروهای پرورشی در سطح مدارس، تنظیم برنامه های مداوم و قطب بندی برنامه ها در سطح آموزشگاهی را جهت ایجاد رقابت بیشتر و ارتقای کیفیت مسابقات هدف گذاری نموده است.

به اشتراک بگذارید :