8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1385697
جلسه هماهنگی مدیران کانونهای فرهنگی تربیتی استان و کارشناسان فرهنگی هنری برگزار شد

جلسه هماهنگی کارشناسان فرهنگی هنری ادارات و مدیران کانونهای فرهنگی تربیتی مناطق و نواحی استان با حضور رییس و کارشناسان اداره فرهنگی هنری اداره کل به صورت ویدئو کنفرانس با موضوع جشنواره فرهنگی هنری فردا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان رنجان، در این جلسه قاسمعلی قنبری رییس ادره فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی با اشاره به در پیش بودن سی و نهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا بر اهتمام و تلاش همگانی به جهت حضور حد اکثری در این جشنواره تاکید کرد.

وی با اشاره به تلاش مضاعف کارشناسان فرهنگی هنری و مدیران کانونهای فرهنگی تربیتی در تولید آثار فاخر و مجازی از همت بی دریغ فعالان هنری استان تشکر کرد.

قنبری تلاش اداره فرهنگی هنری استان را در جهت  تخصیص اعتبار به حوزه ی فرهنگی و تربیتی تشریح کرد و گفت: امیدواریم اعتبار لازم جهت افزایش فعالیت های کانونهای فرهنگی تربیتی از سوی وزارت محترم صورت گیرد.

رییس اداره فرهنگی هنری در ادامه از کارشناسان فرهنگی هنری و مدیران کانونها خواست با در نظر گرفتن تمام محدودیت ها و مشکلات موجود در بستر فضای مجازی و شبکه اینترنت نسبت به توسعه فعالیت های مجازی جایگزین فعالیت های حضوری برنامه ریزی و اقدام نمایند .

در ادامه جلسه اکبر آقایاری کارشناس مسئول فرهنگی هنری و علی محمدیان کارشناس مسئول فعالیت های اردویی و کانونهای اداره کل به تشریح و توضیح جزییات رشته ها و برنامه های ثبت نامی و بارگزاری آثار در این جشنواره پرداختند. همچین در این جلسه کارشناسان فرهنگی هنری مناطق و مدیران کانونهای فرهنگی تربیتی به تشریح دیدگاه ها و مسائل مد نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :