9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ۱۸:۵۶:۰۹
کد مطلب:  1385291
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان با معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان با معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد. 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری،مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان  با علی الهیار ترکمن  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در راستای پیشبرد اهداف دستگاه تعلیم و تربیت و بررسی مسائل حوزه مالی و منابع، دیدار و به گفتگو پرداخت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در این نشست ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته و وضعیت استان، ابراز امیدواری کرد تا با حمایت های مسئولین وزارتی گام های مثبتی در جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف آموزش و پرورش در سطح استان زنجان برداشته شود.

در این نشست، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت‌های انجام شده و ایجاد تعامل مثبت، قول مساعد مبنی بر مساعدت و حل مشکلات حوزه مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش زنجان داد.

شایان ذکر است در این راستا، مدیر کل آموزش و پرورش استان با یارمحمد حسین بُر مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، احمد کرمی مدیرکل امور مالی، سعید غلامزاده عسکری مدیرکل دفتر برنامه بودجه و مدیریت منابع و گودرز کریمی فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت دیدار و گفتگو کرد.

به اشتراک بگذارید :