9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ۱۴:۱۴:۵۳
کد مطلب:  1385129
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان؛
مستند سازی املاک آموزش و پرورش استان با جدیت پیگیری می شود

علی بهبهانی: از همکارانم در ادارات ثبت اسناد مناطق و شهرستانهای استان اصفهان می‌خواهم مجدانه در خارج از وقت اداری کار مستند سازی املاک آموزش و پرورش استان را پیگیری کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، علی بهبهانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان، در جلسه توجیهی سرعت بخشی به روند مستندسازی املاک غیرمنقول آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به فداکاری‌ها و ایثارگری همه معلمان در زمانهای مختلف، خصوصا ایام کرونا ، گفت: همه ما به سیستم آموزش و پرورش مدیون هستیم چرا که رشد و بالندگی ما و عاقبت به خیری فرزندان ما به این دستگاه مرتبط است. آموزش و پرورش دستگاهی است که در آن نخبگانی پرورش می‌یابند که در آینده قرار است سکان مدیریتی کشور را به دست بگیرند .

بهبهانی در ادامه افزود: از همکارانم در ادارات ثبت و اسناد مناطق و شهرستانهای استان اصفهان می‌خواهم مجدانه در خارج از وقت اداری کار مستند سازی املاک آموزش و پرورش استان را پیگیری کنند و ان‌شاءلله با حضور نقشه برداران و کارشناسان متخصص این ادارات، تمام سندهای دفترچه‌ای املاک آموزش و پرورش تا پایان دی ماه 99 به سند تک برگ تبدیل شود .

وی ضمن تشکر از مدیرکل آموزش و پرورش و روسای نواحی و مناطق استان همراهی و همکاری همه مدیران آموزش و پرورش و ادارات ثبت اسناد و املاک استان را در خصوص عملیاتی کردن تفاهم نامه وزارتی خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :