9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1384999
جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه بصیرت و گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی برگزار شد

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه بصیرت (حماسه 9 دی ) و گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی در سالن تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور مدعوین و به ریاست معاون پرورشی و فرهنگی اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، جعفر گنج خانلو در بیان علت نامگذاری دهه بصیرت گفت: دهه بصیرت از سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی تا شهادت سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی و قیام 19دی مردم قم ادامه می یابد.

این مقام مسئول حماسه 9 دی را تجدید بیعت مردم قهرمان و ولایتمدار ایران اسلامی با ولی امر مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه ای دانست و گفت از برکات حماسه 9 دی انسجام و اتحاد ملی همه احاد ملت انقلابی ایران در برابر توطئه های استکبار جهانی بود.

گنج خانلو در ادامه با اشاره به سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، حیات  و شهادت ایشان را اوج حماسه دانست و گفت شهادت این سردار رشید اسلام حلقه ای اتحاد میان ملت را مستحکمتر کرد.

این مقام مسئول بر لزوم تشکیل ستاد های نواحی و مناطق استان در گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی تاکید کرده و گفت: برنامه ها  پویش ها و همه طرح های ابداعی باید بیانگر مکتب درس آموز سردار باشد و در بین دانش آموزان و جامعه فرهنگیان درس دشمن شناسی و مقابله با توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب، انقلابیگری و ولایتمداری، بصیرت و مقاومت و مفهوم شهادت درگام دوم انقلاب را تبیین نماید.

 

در ادامه جلسه اعضای حاضر به بیان برنامه های اجرایی به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی پرداختند و مقرر گردید برنامه های پیش بینی شده حداکثر تا روز پنجشنبه مورخ 99/10/04 جهت جمعبندی و اطلاع رسانی به نواحی ومناطق آموزش و پرورش استان، به اداره فرهنگی وهنری اداره کل ارسال گردد.

به اشتراک بگذارید :