20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ۱۳:۲۷:۱۷
کد مطلب:  1384981
مدیر کل فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در همایش ترنم مهر:
 متناسب با شرایط کرونا رشته های جدیدی به مسابقات فرهنگی هنری افزوده شده است

آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن ،عترت نماز، نهمین دوره نوجوان سالم، سی و هشتمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا، هشتمین دوره پرسش مهر ریاست جمهوری  و پنجمین دوره مصباح الهدی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در تالار همایش ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد .

رمضانی مدیر کل فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ویروس کرونا  محدودیت های فراوانی را در سطح جهانی فراهم کرده است گفت: خوشبختانه با تلاش همکاران عزیزمان در سطح کشور میزان مشارکت در پرسش مهرریاست جمهوری  نسبت به سال گذشته بیشتر شده است و از این رو این مسابقات تا 20 دی ماه تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان از طریق ظرفیت شبکه شاد آثار خوبی را برای ما ارسال کردند ، اظهار داشت: یکی از نقاط قوت برگزاری مسابقات در شبکه شاد این است که مشارکت دانش آموزانی که در مناطق محروم  بودند بیشتر شد .

رمضانی ، با تاکید بر اینکه تولیدات خوبی در حوزه ستادی به ویژه در شهرستان تهران پیرامون  مسابقات فرهنگی هنری صورت گرفت ، گفت: این اقدامات  مهارت و توانایی  دانش دانش آموزان و مربیان  را در فضای مجازی بسیار گسترش داد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه فضای مجازی نیاز به زیر ساخت های لازم دارد، تصریح کرد: باید با ورود خیرین و فراهم نمودن تبلت های هوشمند برای دانش آموزان در مناطق محروم دسترسی آنان را این فضا بیشتر نماییم .

رمضانی ادامه داد: متناسب با شرایط کرونا رشته های جدیدی به مسابقات افزوده شده است که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و قطعا با استقبال خوب دانش اموزان روبرو خواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش  هیچ یک از فعالیت هایش در شرایط کرونا تعطیل نشد است ، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همت همکاران و محترم فرهنگی فضاهای مناسب و متنوعی را برای دانش آموزان عزیز ایجاد نماییم .

به اشتراک بگذارید :