20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ۱۲:۴۹:۳۹
کد مطلب:  1384781
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری هشتمین جلسه کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش

هشتمین جلسه کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور مسئولین اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران ، شهرداری ها و سایر اعضا در سالن سردار سلیمانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: بررسی  شیوه نامه ماده 16 و تمهید مقدمات ابلاغ آن به شهرداری ها و همچنین طرح پایلوت بهینه سازی بخشی از ملک اداره آموزش و پرورش کهریزک از جمله مهمترین مباحث مطرح شده درهشتمین جلسه کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران بود.

  وی با اشاره به برگزاری مراسم هفته پژوهش در شهرستان های استان تهران، اظهار داشت:  خوشبختانه در زمینه پژوهش چه در سطح دانش آموزان و چه در سطح همکاران فرهنگی اتفاقات ارزنده ای در استان صورت گرفته است که کسب رتبه های ملی و بین المللی در این حوزه نشان از حرکت درست به سمت پژوهش محوری می باشد.

 بهارلو ادامه داد:  اینکه یک دانش آموز در یک روستای محروم ما با کمترین امکانات موفق می شود مقام کشوری و جهانی کسب کند واقعاً برای ما باعث افتخار است و باید برای این دانش آموزان سرمایه گذاری درست صورت گیرد.

 این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری مستمر جلسات کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش استان ، تصریح کرد: تصمیمات و مباحث کارشناسی در این جلسات می تواند منجر به تصویب نهایی مصوبات در شورای آموزش و پرورش گردد که بسیار حائز اهمیت است.

 

به اشتراک بگذارید :