9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۰۸:۴۵:۳۱
کد مطلب:  1382011
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
17 دیماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری "دختران امروز"

دبیر اجرایی جشنواره فرهنگی و هنری "دختران امروز" گفت: چهارشنبه 17 دیماه سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کشوری جشنواره فرهنگی و هنری "دختران امروز" است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی با اعلام این خبر گفت:دبیرخانه کشوری جشنواره فرهنگی و هنری "دختران امروز" در شهرستان‌های استان تهران از 30 مهرماه ۹۹ در حال دریافت آثار دانش‌آموزان سراسر کشور است.

وی گفت: علاقه‌مندان به منظور شرکت در رشته‌های این جشنواره می توانند تا  17 دیماه آثار خود را به دبیران تعیین شده برای دریافت آثار در کانال جشنواره به نشانی @dokhtaraneemrooz در شبکه شاد ارسال کنند.

دبیر اجرایی جشنواره فرهنگی و هنری "دختران امروز" تاکید کرد: مهلت تعیین شده برای دریافت آثار در این جشنواره قابل تمدید نیست و دانش‌آموزان سراسر کشور باید آثار خود را تا پایان روز چهارشنبه17 دیماه۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

هاشمی با اشاره به اینکه نخستین جشنواره فرهنگی و هنری "دختران امروز" به میزبانی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با همکاری اموربانوان برگزار می‌شود، افزود: آثار ارائه شده دانش‌آموزان کشور به این جشنواره در گرایش‌های عکاسی، فیلم بلند داستانی و فیلم کوتاه (مستند، داستانی، پویانمایی و نماهنگ) بوده که قابل ذکر است، تعداد آثار دریافتی ۲ برابر این تعداد است اما با توجه به اینکه در محورهای تعیین شده نبوده‌اند برای داوری پذیرفته نشده‌اند.

وی در پایان اظهار داشت: دانش‌آموزانی که تمایل به شرکت در نخستین جشنواره فرهنگی و هنری "دختران امروز" را دارند، تا 17دیماه ۹۹ می توانند آثارشان را به دبیران جشنواره، در شبکه شاد ارسال کنند.

به اشتراک بگذارید :