28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ ۰۸:۳۹:۵۰
کد مطلب:  1380191
وزیر آموزش و پرورش در گفتگوی تلفنی با اخبار شبکه دوسیما؛
به دلیل خطا در نوشتن بودجه سند ۲۰۳۰ در آن وارد شده/در نسخه کاغذی بودجه ایراد اصلاح شده و اثری از ۲۰۳۰ وجود ندارد

وزیر آموزش و پرورش در گفتگوی تلفنی با اخبار شبکه دوسیما اظهار کرد: به دلیل خطا در نوشتن بودجه سند ۲۰۳۰ در آن وارد شده است و در نسخه کاغذی بودجه ایراد اصلاح شده و اثری از ۲۰۳۰ وجود ندارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در ارتباط تلفنی با اخبار شبکه دو در واکنش به وجود موضوع سند ۲۰۳۰ در یکی از صفحات بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: من امروز از این موضوع مطلع شدم و هیچ دخالتی در این متن نداشتم؛ آموزش و پرورش مکرر اعلام کرده که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد.

وی با بیان اینکه معلوم شده خطایی در این باره صورت گرفته است، گفت: سازمان برنامه و بودجه در نسخه کاغذی این موضوع را اصلاح کرده چرا که تمام ردیف‌های بودجه مشخص است و در بودجه هیچ چیزی در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ نیامده و نخواهد آمد.

حاجی میرزایی ادامه داد: آن چیزی که به آن استناد می‌کنند یک متنی است که مربوط به برنامه ششم توسعه مربوط به سال‌های گذشته و نسخه اشتباه است، ما در دولت درباره بودجه به گفت‌وگو نشستیم و در آموزش و پرورش و در سازمان برنامه و بودجه نیز به طور کامل از سند ۲۰۳۰ اعلام برائت می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه این موضوع را پیگیری می‌کنیم  افزود: البته سازمان برنامه و بودجه نیز قطعاً این موضوع را پیگیری می‌کند اگر خللی در کار باشد با افرادی که این خطا را کردند، برخورد می‌شود.

به اشتراک بگذارید :