23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ ۱۸:۰۱:۲۳
کد مطلب:  1379573
استاندار تهران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران:
آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران توانسته در ابعاد مختلف موفقیت‌های ارزنده‌ای را کسب کند

 جلسه شورای آموزش و پرورش  استان تهران با حضور استاندار تهران ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و دیگر اعضا در سالن همایش استانداری تهران برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به اینکه جلسات شورای آموزش و پرورش باید کاربردی و به گونه اقدام و عمل باشد، اظهار داشت: در این جلسات باید مشکلات آموزش و پرورش احسا گردیده و با توجه به قوانین و اختیارات شوراهای آموزش و پرورش نسبت به حل آن اقدام شود .

محسنی بندپی با اشاره به اینکه سرانه فضای فیزیکی آموزش و پرورش در استان تهران نیازمند توجه ویژه می باشد و با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزی در شهرستان های استان تهران باید این سرانه افزایش جدی پیدا کند، تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این زمینه اقدامات ارزنده ای را صورت داده است که باید با همکاری دیگر نهادها ،خیرین و سایر ارگان ها به نتیجه مطلوب در این حوزه دست یابد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره  به اینکه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در ابعاد مختلف توانسته  موفقیت‌های ارزنده‌ای را کسب کند ، خاطرنشان کرد: قطعاً اگر مسئولین یک حوزه ،ریل‌گذاری درستی برای رسیدن به اهداف خود را انجام داده باشند می توانند در مسیر حرکت خود  به  پیشرفت و توسعه دست یابند.

 این مقام مسئول با اشاره به کسب رتبه های برتر جشنواره های شهید رجایی توسط آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال های گذشته تاکید کرد: قطعاً مسئولین حوزه تعلیم و تربیت در شهرستان های استان تهران اقدامات خوبی را به ثمر رسانده  که توانسته اند در ارزیابی‌های به عمل آمده  موفق جلوه نمایند.

به اشتراک بگذارید :