22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ ۱۱:۴۰:۳۲
کد مطلب:  1378841
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
مرکز خرید فرهنگیان ملارد افتتاح شد

مرکز خرید فرهنگیان ملارد تحت عنوان فروشگاه بشارت با حضور یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولین شهری افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با اشاره به اینکه مرکز خرید فرهنگیان ملارد با سرمایه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است، اظهار داشت: ضرورت توجه به مسائل رفاهی و معیشتی فرهنگیان استان یکی از دغدغه های اصلی این معاونت است و امیدواریم با تعاملات صورت گرفته با بخش های خصوصی بتوانیم در این زمینه خدمات مطلوب تری را در اختیار همکاران عزیز قرار دهیم.

وی این مرکز در ادامه مراکز رفاهی فرهنگیان شهرستان ملارد با عنوان بشارت دانست و افزود: تلاش شده است تا در این مرکز کالاها با کیفیت مناسب، زیر قیمت مصرف کننده و به صورت اقساط در اختیار فرهنگیان محترم قرار گیرد.

بهارلو با تاکید بر اینکه در جهت رفاه حال همکاران فرهنگی به زودی فروش اینترنتی این مرکز برقرار خواهد شد ، تصریح کرد: در شرایط فعلی و به دلیل شیوع بیماری کرونا باید  تلاش کنیم خدمات خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به صورت خرید انلاین در اختیار همکاران قرار دهیم تا سلامت آنان به دلیل مراجعه حضوری با خطر جدی روبرو نشود.

گفتنی است این مراسم با حضور حجت الاسلام قربانی نماینده دفتر امام جمعه ملارد، مهرداد اینانلو معاون فنی عمرانی فرمانداری شهرستان ملارد و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به اشتراک بگذارید :