26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ ۰۸:۵۳:۳۷
کد مطلب:  1378411
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
در راستای  مسابقه  پرسش مهر 99  انشانویسی سواد آموزان دوره انتقال برگزار می شود

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در راستای ارتقای فرهنگ جامعه  با بهره گیری از موضوع « پرسش مهر ریاست جمهوری »  در هفته سواد آموزی، مسابقه انشانویسی در بین سواد آموزان دوره انتقال برگزار می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،  معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به  برگزاری مسابقه پرسش  گفت: در راستای ارتقای فرهنگ جامعه ، با بهره گیری از موضوع « پرسش مهر ریاست جمهوری »  در هفته سواد آموزی ،مسابقه انشانویسی در بین سواد آموزان دوره انتقال برگزار می شود .

وی با تاکید بر اینکه  این مسابقه با هدف تشویق سوادآموزان به تفکر و ایجاد حس مسئولیت نسبت به مسائل اجتماعی،برگزار می شود؛ اظهار داشت: تقویت روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در بین مخاطبان ، گسترش و ترویج فرهنگ پرسشگری، جستجو گری ، تقویت قدرت تفکر و خلاقیت در سوادآموزان، تقویت مهارت های خواندن، نوشتن و کاربست آن در مسائل روزمره زندگی فردی و اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه است.

زینالی با اشاره به اینکه این مسابقه برای سوادآموزان ایرانی مشغول به تحصیل کلاس های دوره انتقال سال 1399  در قالب دست نوشته برگزار می شود ، تصریح کرد:موضوع مسابقه در خصوص مقابله با ویروس کرونا کمک به بیماران مبتلا و راههای پیشگیری از این  بیماری می باشد .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: پس از انجام فرآیند داوری دست نوشته های برتر استان برای رقابت در مرحله کشوری به سازمان سواد آموزی ارسال خواهد شد .

 

به اشتراک بگذارید :