18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ ۰۹:۵۸:۲۰
کد مطلب:  miSuEd8O
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر:
مسجد مکان مناسبى براى وحدت و تعاون اجتماعى مسلمانان است

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در جمع همکاران اداری این شهرستان گفت: مسجد مکان مناسبى براى وحدت و تعاون اجتماعى مسلمانان و مشارکت آنان در رفع نارسایى‌هاى فردی و اجتماعى مسلمین و یادآور بندگى و کرنش در پیشگاه خداوند بزرگ است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان هایی استان تهران، حسن حبیبی پور، مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، گفت: با هماهنگی که بین اداره آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صورت گرفته است مقرر شده است، طی چند روز از ایام مبارک ماه رمضان این اداره پذیرای مبلغینی از اداره تبلیغات اسلامی باشد و همکاران فرهنگی و پرسنل اداره از وجودشان در این ماه پرخیر و برکت بهره‌مند شوند.

وی در نمازخانه ولایت اداره آموزش و پرورش و با حضور تمامی همکاران و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر به نقش و جایگاه مساجد و حسینیه ها در اسلام اشاره و تصریح کرد: مسجد یادآور بندگى و کرنش در پیشگاه خداوند بزرگ است.

حبیبی پور خاطر نشان کرد: از نقش‌هاى اساسى مساجد آن است که مقدمات عبادت و حضور خالصانه مسلمانان را در یک مکان فراهم آورده تا مؤمنان در آن جا با پرداختن به نماز و و دعا، زنگار غفلت از دل و جان بشویند و با خداوند بزرگ انس بگیرند.

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر، مسجد را پایگاه عمومى مسلمانان و محل حضور قشرهاى گوناگون دانسته و در ادامه، گفت: به همین دلیل مکان مناسبى براى وحدت و تعاون اجتماعى مسلمانان و مشارکت آنان در رفع نارسایى‌هاى فردی و اجتماعى مسلمین است.

وی افزود: با هماهنگی که با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان  صورت گرفت مقرر گردید طی چند روز از ایام مبارک ماه رمضان این اداره پذیرای مبلغینی از اداره تبلیغات اسلامی باشد و همکاران فرهنگی و پرسنل اداره از وجودشان در این ماه پرخیر و برکت بهره‌مند خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :