23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ ۱۱:۰۲:۵۶
کد مطلب:  1373933
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری جلسه کشوری کارسوق لیزر و کوانتوم مدارس استعداد درخشان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از  برگزاری جلسه کشوری کارسوق (کارگاه پروژه و پژوهش محور) لیزر و کوانتوم مدارس استعداد درخشان در دبیرستان شهید ستاری ورامین خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورزش و اسناد بالادستی گفت: در نقشه جامع علمی کشور بر هدایت نظام آموزشی برای تامین و جذب نیروهای نخبه و متخصص مورد نیاز  تاکید شده است.

وی شناسایی ، جهت دهی و تقویت رویکرد پژوهش محور در مدارس استعدادهای درخشان را ضروری دانست و افزود: بهره مندی از توانمندی و ظرفیت های فوق العاده این دانش آموزان در زمینه های مختلف فناوری و اجرای برنامه های آموزشی مبتنی بر پروژه از اهمیت خاصی برخوردار است.

هاشمی با تاکید بر اینکه امروزه یکی از قدرتمندترین حوزه های تکنولوژی مربوط به لیزر است تصریح کرد : امروزه فناوری لیزر و کاربرد آن در سطح کشور و در مقیاس جهانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

گفتنی است این جلسه باحضور معاون آموزش  سازمان سمپاد ، معاون پرورشی و تربیت بدنی سازمان سمپاد ، هاشمی معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،دبیر راهبردی کارسوق لیزر ونمایندگان تام الاختیار سازمان های انرژی هسته ای وسازمان بسیج مهندسین صنعتی ،رییس  اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش شهرتهران ، رییس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دبیرستان شهید ستاری ورامین برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :