3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ ۰۸:۵۰:۰۵
کد مطلب:  1372171
در ناحیه دو بهارستان صورت گرفت؛
آغاز به کار مسابقات قرآن ، عترت و نماز شهرستان های استان تهران

مسابقات قرآن ، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با قرائت آیاتی توسط محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اتفاقاتی که همه ساله در آموزش و پرورش رقم می خورد آغاز مسابقات قرآن ، عترت و نماز ویژه دانش آموزان است، گفت: این مسابقات اگرچه در ظاهر رقابت خیلی ساده ای است که بین دانش آموزان برگزار می شود اما درحقیقت امر و از منظر تربیتی شرکت در این مسابقات و قرار گرفتن در این فرایند باعث اتفاقات بسیار نیکی برای هر یک از دانش آموزان در راه و رسم زندگی شان خواهد بود.

وی با تاکید  بر تاثیر برنامه های قرآنی در انتخاب صحیح مسیر زندگانی دانش آموزان، اظهار داشت: زمانی که من به عنوان یک دانش آموز مشغول به تحصیل بودم ، شرکت و فعالیت در مراسمات و مسابقات قرآنی مدارس ، باعث شد تا بتوانم توفیقاتی را که امروز نتیجه اش را می بینم در خود ایجاد نمایم .

صیدلو ادامه داد: اگر امروز  قابلیتی به من عطا شده است به برکت وجود قرآن و حضور در همین مسابقات قرآنی بوده است و امیدوارم که با لطف خداوند متعال تمامی فرزندان ما در این مرز و بوم در این مسیر روحانی و نورانی قرار گرفته و با این پیمان الهی آینده درخشان خود را تضمین نمایند .

این مقام مسئول در پایان با توصیه به دانش آموزان ، تصریح کرد: دانش آموزان عزیز در انتخابهای امروزه خود آگاه باشند چرا که همین انتخابهای امروز است که آینده را رقم خواهد زد.

 

 

به اشتراک بگذارید :