28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ ۱۲:۲۹:۲۴
کد مطلب:  1369687
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی در آیین اختتامیه جشنواره تابستان شاد شهرستان‌های استان تهران:
خلاقیت و تنوع در کسب مهارت از ویژگی‌های پیشتازان سازمان دانش‌آموزی است

با حضور قائم مقام سازمان دانش‌آموزی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، رئیس و کارشناسان سازمان دانش‌آموزی آیین اختتامیه جشنواره تابستان شاد در سالن شهید قاسم سلیمانی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این مراسم که با حضور مربیان، پیشکسوتان و پیشتازان سازمان دانش.آموزی از طریق ارتباط زنده از شبکه شاد پخش شد، اسماعیل بحری زاده با قدردانی ویژه از تیم قدرتمند سازمان دانش آموزی شهرستان‌های استان تهران که با حمایت همیشگی مدیرکل محترم و معاون پرورشی و فرهنگی همواره تکیه‌گاه سازمان دانش‌آموزی کشور بوده است، گفت: به سهم خودم از همه این تلاشها که بصورت معجزه‌آسا در مدت زمان کوتاه با مشارکت مربیان و پیشتازان استان شکل گرفته و نشان از پویایی و پیشتازی این استان است قدردانی می‌کنم.

بحری زاده گفت:جشنواره تابستان شاد با محوریت مهارت‌های تشکیلاتی، معرفتی و اجتماعی با فعالیت‌ ۱۰ دبیرخانه در مرکز و به تبع آن در استانها آغاز به کار کرد و در این بین شهرستان‌های استان تهران با دریافت بیش از ۱۵۰۰ اثر و راهیابی ۱۰۸۸ اثر به مرحله کشوری پیشتاز است.

وی کیفیت بالای محتواهای ارسال شده را از دیگر ویژگی‌های آثار دریافت شده استان برشمرد و گفت: یکی از ویژگی‌های فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی اختیاری بودن آنست که در این مسیر خلاقیت و تنوع را همراه دارد، بطوریکه همین امر باعث تاب‌آوری در میان پیشتازان خواهد شد، و این دانش‌آموزان در محیط‌هایی که حضور پیدا می‌کنند موثر نیز هستند.

این مقام مسوول در ادامه با اشاره به شرایط کرونایی و کم شدن فرایندهای فیزیکی، از پایه‌ریزی برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی و پژوهش درقالب بسته تحولی سازمان خبر داد.

به اشتراک بگذارید :