25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ ۰۳:۰۰:۴۴
کد مطلب:  1368929
معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تقدیر از دو دانش آموز پژوهشگر برتر شهرستان های استان تهران توسط وزیر آموزش و پرورش

معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مراسم تقدیر از دو دانش آموز پژوهشگر برتر شهرستان های استان تهران توسط وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط غمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،یوسف بهارلو معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در تشریح این خبر گفت: با آغاز هفته پژوهش، مراسم تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر و فناور برگزیده با حضور وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شهید رجایی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

 وی افزود:در این مراسم دو دانش آموز پژوهشگر از شهرستان های پاکدشت و شهریار به صورت وزارتی و همزمان با سایر نقاط کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

بهارلو ادامه داد:مها مهرایی از دوره اول ابتدایی از آموزشگاه نهال شهریار و مجتبی جعفری از هنرستان شهید اسماعیل زاده پاکدشت موفق به کسب عنوان برتر کشوری در قسمت طرح های پژوهشی دانش آموزی شدند.

این مقام مسئول کسب این افتخار ارزنده را به جامعه دانش آموزان و فرهنگیان استان تبریک گفت و توفیقات روز افزون ایشان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند منان مسئلت نمود.

به اشتراک بگذارید :