18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۰۹:۵۸:۱۰
کد مطلب:  NCSleB9l
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
سازمان دانش آموزی نهادی تاثیر گذار در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت: اجرای دقیق طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان 95در راستای آماده سازی آنان جهت حضور در جامعه از نقش بسزایی برخوردار است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی با گرامی داشت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ورود به ماه مبارک  رمضان انسان را از روز مرگی و عادتها جدامی کند و خداوند متعال بوسیله قرآن کریم،دین مبین اسلام وپیامبران و انبیاء الهی برنامه خوبی رابرای انسان ترسیم کرده و ماه مبارک رمضان نمونه مهم این برنامه الهی است که انسان باید جهت ارتباط با خداوند و رسیدن به ثواب و پاداش الهی آن را اجرا نماید. 

وی با اشاره به تقارن اوقات فراغت دانش آموزان با ایام ماه مبارک رمضان تاکید کرد : ضروری است ما متولیان امر تعلیم و تربیت با غنی سازی برنامه های اوقات فراغت ،در بهرمندی از فیوضات این ماه الهی جهت دانش آموزان کوشا باشیم.

هاشمی با تاکید بر اینکه سازمان دانش آموزی ، نهادی عمومی ،غیردولتی  و بامصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی است ، تصریح کرد : این سازمان با برخورداری از استقلال کامل در کنار آموزش و پرورش می تواند با اجرای برنامه های گوناگون از جمله ،تشکل های دانش آموزی ، مجامع دانش آموزی و خبرگزاری پانا نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان ایفا کند.

گفتنی است در این جلسه که در سالن شورای یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد،نمایندگان معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی،حراست،مجمع مربیان ،مجمع دانش آموزی و کارشناسان سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :