9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ ۱۲:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1366799
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان خبر داد:
تجلیل از دانش آموزان رتبه های برتر همایش پژوهشگران و فناوران کشوری

محمد میرپور گفت: مراسم تجلیل از دانش آموزان رتبه های برتر همایش پژوهشگران و فناوران کشوری به صورت مجازی با حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیستمین روز از آذر ماه ۱۳۹۹، محمد میرپور معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه طرح پیشنهادی همایش مجازی استانی تجلیل از پژوهشگران برتر استان به مناسبت هفته پژوهش اظهار داشت: با توجه به اینکه هفته پژوهش را پیش رو داریم، تجلیل از دانش آموزان رتبه های برتر همایش پژوهشگران و فناوران کشوری که از طرف پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش و پرورش اعلام شده به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم تحقیقات و فناوری و مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور در روز شنبه 22 آذر ماه برگزار می‌شود.


وی افزود: آموزش و پرورش استان اصفهان در همایش‌ها و جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های مختلفی رتبه های برتر را کسب کرده که این نشان از تلاش تمام دستگاه آموزش و پرورش استان است.
میرپور تاکید کرد: با توجه به بستر علمی که در آموزش و پرورش وجود، دارد بهتر است به حوزه پژوهش توجه بیشتری شود و از دانش آموزان و فرهنگیان مستعد حمایت کنیم.
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اضافه کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان آماده همراهی با پژوهشگران است و از فعالان این حوزه استقبال خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :