20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ ۱۵:۱۴:۱۰
کد مطلب:  1366235
معلم منتخب جلوه‌های ویژه معلمان در زمان بحران کرونا:
دانش‌آموزان به مانند فرزندانم هستند

معلم دبستان جمهوری اسلامی روستای سُکان گفت: هرچه در توان دارم برای کمک به این دانش آموزان انجام می‌دهم چرا که می خواهم آینده‌ای درخشان پیش روی آنها باشد و در سالها بعد به نیکی از من یاد کنند.

به گزارش اداره اطلاع ‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در نوزدهمین روز از آذرماه 1399، مهدی رضایی از معلمین منتخب جلوه‌های ویژه معلمان در زمان بحران کرونا، در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: نزدیک به ۱۳ سال است که در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستم، طی این سال‌ها همواره سعی کردم در مناطقی تدریس کنم که به من احتیاج داشته باشند و در حال حاضر در پیشکوه اول از توابع شهرستان فریدونشهر تدریس می کنیم.
وی افزود: در شرایط کنونی سختی های زیادی داریم اما تمام تلاشم را می‌کنم تا خدای نکرده دانش‌آموزی از تحصیل باز نماند. دبستان جمهوری اسلامی روستای سُکان در پیشکوه اول از توابع شهرستان فریدونشهر محل خدمت من است که با 3 فرزند خودم ۱۴ دانش آموز دارم و سعی می کنم ضمن خدمت رسانی به آنها،  تلاش می کنم تا از نظر رفاهی نیز در آرامش باشند و نیز در این مدرسه به جز پایه سوم، در پایه اول تا ششم ابتدایی تدریس می کنم و همه دانش‌آموزان را مانند فرزندان خودم دوست دارم، 

 معلم منتخب جلوه‌های ویژه معلمان در زمان بحران کرونا، تدریس برای دانش‌آموزان را بهترین کار در زندگی خود دانست و تصریح کرد: دانش آموزی دارم که از نظر جسمی توان حرکتی ندارد و خواهرش به دلیل مراقبت از او به مدت ۲ سال است که ترک تحصیل کرده است. با رایزنی که با مدیریت آموزش و پرورش فریدونشهر و راهبران آموزشی انجام شد ثبت نام خواهر این دانش‌آموز را نیز انجام دادیم و خودم مسئولیت تدریس او را برعهده گرفتم تا هر دو بتوانند به تحصیل خود ادامه دهد. 
وی تاکید کرد: هرچه در توان دارم برای کمک به این دانش آموزان انجام می‌دهم چرا که می خواهم آینده‌ای درخشان پیش روی آنها باشد و در سالها بعد به نیکی از من یاد کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :