3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ ۱۲:۵۳:۵۲
کد مطلب:  1365911
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
برنامه‌های هفته پژوهش اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تبیین شد

معاون پژوهش برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از تبیین برنامه‌های هفته پژوهش در شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،یوسف بهارلو معاون پژوهش برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر ضرورت مباحث پژوهشی در حوزه تعلیم و تربیت گفت: در دنیای پیشرفته امروز ، کار بدون تحقیق و پژوهش علمی دیگر معنایی ندارد و بر اساس یافته های پژوهشی است که می توان در رسیدن به اهداف مورد نظر موفق عمل نمود.

وی با اشاره به اینکه باید فرهنگ پرسشگری و پژوهش را در جامعه و به ویژه در مدارس نهادینه کرد، اظهار داشت : در جهت تشویق و ترغیب دانش آموزان و همکاران عزیز فرهنگی در حوزه های پژوهشی اقدامات خوبی در هفته پژوهش در سطح استان صورت خواهد گرفت.

بهارلو تقدیر از پژوهشگران برتر مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران را از جمله برنامه های هفته پژوهش دانست و افزود: همچنین دانش آموزان نخبه و رتبه های برگزیده مناطق نیز در این هفته تقدیر خواهند شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برنامه متمرکز استانی هفته پژوهش در 25 آذرماه به شکل ویدئوکنفرانس و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تقدیر از معلمین پژوهنده و برگزیده مناطق نیز در این هفته صورت خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :