14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۰۸:۲۱:۵۷
کد مطلب:  fwKx1Idi
معاون سیاسی استاندار مازندران :
معلمان جامعه را به سمت روشنی هدایت می کنند

معاون سیاسی استاندار مازندران گفت: معلمان شغل انبیا را دارند و جامعه را به سمت نور و روشنی هدایت می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ دکتر علیرضا یونسی در مراسمی که در اداره کل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شد، ابراز داشت: بهترین فرصت عبودیت و اوج عبادت در ماه رمضان است. در این ماه عزیز رسیدن روح به کمال الهی و نزدیکی به حق امکان پذیر می شود.

وی با بیان اینکه معنویت گمشده بشر امروز است، تصریح کرد: دو گوهر ارزشمند بشر که وجه تمایز انسان با سایر موجودات به شمار می آید قلب و عقل است که این دو گوهر بی بدیل از جانب خدا به انسان هدیه داده شد.

معاون سیاسی استاندار مازندران با بیان اینکه خداوند نهایت کمال است، افزود: پرستش خداوند با وجود انسان معنا دارد و حلقه مفقوده این وصل ماه رمضان است که انسان می تواند لحظه به لحظه از گناهان خود توبه کرده و بهترین فرصت برای وصل به پروردگار عالم و بصیرت است.

یونسی با بیان اینکه معلمان شغل انبیا را دارند و جامعه را به سمت نور و روشنی هدایت می کنند، یادآور شد: باید به گونه ای کار کنیم که در همه حال خدا را ناظر بر اعمالمان بدانیم. همه باید به اصل خود بازگشته و دنیا را ترک کنیم. یکی از ویژگی های معاد این است که دنیا این کفایت را ندارد که که همه افراد به حق خود برسند. لذا باید جهانی دیگر باشد که حق تمامی انسان ها با میزان الهی سنجیده شود.  

به اشتراک بگذارید :