26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ ۰۸:۵۴:۵۱
کد مطلب:  1365447
معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پاسخگویی به ارباب رجوع به شکل الکترونیکی و در صورت نیاز حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی به شکل مستمر ادامه دارد

معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:خدمت به مردم ، پاسخگویی مناسب و رضایت ارباب رجوع از اهداف اصلی اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در سطح جهانی گفت: از نخستین روزهای اعلام همه گیری ویروس کرونا در سال گذشته خدمت به ارباب رجوع به شکل مستمر ادامه داشته است و وقفه ای در پاسخگویی به مردم صورت نگرفته است.

 

وی افزود: با وجود نگرانی موجود در جامعه، همکاران و کارکنان اداره راهبری مکاتبات این اداره کل با رعایت پروتکل های بهداشتی و توصیه آن به ارباب رجوعان سعی در خدمت رسانی به موقع و کامل داشته اند که امیدواریم توانسته باشیم پاسخگوی مردم عزیز در این شرایط بوده باشیم.

 

بهارلو با تاکید بر ضرورت توسعه دولت الکترونیک تصریح کرد: : توصیه این اداره کل در خصوص پیگیری و ارسال و دریافت مکاتبات، به شکل الکترونیکی، تلفنی، فکس، ایمیل و روشهای غیر حضوری است  با این وجود اگر ارباب رجوعی به شکل حضوری هم مراجعه کرده باشد قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند .

 

این مقام مسئول با اشاره به انجام زیرساخت های لازم در جهت توسعه فعالیت ها به صورت آنلاین و غیر حضوری در این استان خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی تمامی تلاش بر این است تا با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا بتوانیم مراجعه حضوری مردم عزیز را کاهش داده و با سرعت بیشتری پاسخگوی مسائل آنان باشیم.

گفتنی است با اعلام وضعیت نارنجی در سطح شهر تهران و طبق مصوبه استانداری، اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

 با پنجاه درصد نیروی انسانی خود به شکل حضوری و پنجاه درصد به شکل دورکاری به فعالیت خود به شکل مستمر ادامه می دهد.

به اشتراک بگذارید :